facebook telefon

792 406 538

facebook 792 406 538

Nasza firma świadczy usługi podnośnikiem koszowym na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się również wycinką drzew. Działamy na rynku dopiero od 2013 roku, ale już mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Zdobyliśmy zaufanie wielu firm z branży budowlanej, które regularnie korzystają z naszych usług.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i indywidualnych odbiorców, gdyż podnośniki sprawdzają się w wielu pracach. Wykorzystywane są do wszelkich zadań na wysokościach, takich jak np. zakładanie czy konserwacja oświetlenia, wycinka drzew, mycie okien, prace dekarskie, elektryczne i energetyczne. Świadczymy usługi również dla agencji reklamowych i firm sprzątających.

Posiadamy podnośniki do 18 metrów zarówno małe, zwrotne – idealne do wąskich wjazdów, jak i specjalistyczne, z napędem 6×6 nadające się do ciężkich, trudnych terenów. Nasze sprzęty regularnie poddawane są przeglądom technicznym i czynnościom konserwacyjnym. Zapewnia to bezpieczne, bezawaryjne użytkowanie sprzętu oraz maksymalną wydajność podczas wykonywania prac. Urządzenia posiadają wszelkie zaświadczenia zapewniające pełne bezpieczeństwo pracowników pracujących na wysokości jak i operatorów.

Operatorzy posiadają niezbędne uprawnienia do obsługi naszych urządzeń, a ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje satysfakcję ze współpracy.

Działalność firmy jest objęta ubezpieczeniem OC.

biurowiec